Kasy fiskalne Gorzów. Drukarki fiskalne.
Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli.
Telewizja Przemysłowa - Monitoring - Alarmy.
Wagi, krajalnice, Urządzenia sklepowe.
Terminale kart płatniczych.

kontakt: +48 663 40 40 00

Terminal Fiskalny Online Posnet THERMAL HD 847

cena brutto: 5040.00 PLN

cena brutto: 4900.00 PLN

cena netto: 3983.74 PLN

Promocja!


DANE TECHNICZNE

Producent
Posnet
Przeznaczenie
Markety, Średnie i duże punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Komunikacja z CRK
LAN (USB)
Kopia paragonu
Pamięć chroniona
Ilość PLU (towarów)
250000
Stawki VAT
7
NIP nabywcy
Tak
Komputer PC
Procesor: Intel Celeron 847

Pamięć RAM: 4 GB DDR3 (2 x 2 GB)

Dysk HDD: SSD mSATA 120 GB

System: Microsoft Windows POSReady 7 64 bit
Mechanizm drukujący
Termiczny szerokość papieru 57mm lub 80mm
łatwa wymiana papieru
Wyświetlacz klienta
alfanumeryczny LCD 4x20 znaków
Wyświetlacz operatora
wspólny z wyświetlaczem klienta
Porty komunikacyjne
Ethernet, 2 x RS232, 1 x USB
Obsługiwane urządzenia
158 x 242 x 242 mm
Waga
2.600 kg
Zasilanie
230 V, Akumulator
Uniwersalny terminal kasowy będący połączeniem drukarki fiskalnej Posnet Thermal HD ONLINE oraz komputera PC opartego na podzespołach Intel. Terminal fiskalny jest zdolny do pracy ciągłej w punktach sprzedaży generujących duże ilości transakcji. Urządzenie zajmuje mało przestrzeni w miejscu instalacji i jednocześnie oferuje różne jej typy. Terminale fiskalne w połączeniu z niezawodnymi monitorami dotykowymi stanowią doskonałą platformę sprzętową do budowy zaawansowanych systemów sprzedaży.

Opis produktu:

STANDARDOWY KOMPUTER PC I SYSTEM WINDOWS

Terminal fiskalny posiada standardowy komputer PC z procesorem Intel i wyposażony jest w popularny system operacyjny Microsoft Windows POSReady 7 w polskiej wersji językowej.

Platforma Intel gwarantuje pełną kompatybilność z systemami Linux, przez co terminale fiskalne dostępne są również w wersji bez systemu operacyjnego.WYPOSAŻONY W NAJMOCNIEJSZĄ DRUKARKĘ FISKALNĄ POSNET THERMAL HD ONLINE

Wszystkie funkcje fiskalne terminala realizowane są przez superwytrzymałą drukarkę fiskalną Posnet Thermal HD ONLINE obsługującą papier o szerokości 80mm lub 57mm.

Dzięki szerokiej gamie wydruków niefiskalnych, kodów QR, grafiki na paragonach itd. wiele firm zastępuje drukarkami fiskalnymi Thermal HD ONLINE inne urządzenia w punktach sprzedaży.

Flagowa drukarka Posnet to również wygoda obsługi i swoboda działania. Długa, 100 metrowa rolka papieru ładowana do drukarki metodą: "wrzuć i pracuj", regulowany wskaźnik bliskiego końca papieru, czy zdolność do pracy w pionie (np. w instalacji naściennej) skracają do minimum procesy obsługi urządzenia.POPULARNE INTERFEJSY KOMUNIKACYJNE

Urządzenie oferuje popularne interfejsy do podłączenia zewnętrznych akcesoriów: 4 porty USB, 2 porty HDMI, 1 port szeregowy i port LAN.

W komplecie z każdym terminalem dostarczany jest opracowany przez Posnet dedykowany kabel wideo (Posnet Active Cable), który umożliwia podłaczenie do interfejsu HDMI terminala dowolnego monitora z interfejsem analogowym VGA.

Na płycie głównej terminala dostępny jest również slot Mini PCI express w standardzie "half size".OSZCZĘ˜DNOŚĆ MIEJSCA

Wersja z wyświetlaczem podwieszanym pozwala na ukrycie terminala pod ladą i ekspozycję wyświetlacza klienta na tylnej ścianie monitora dotykowego. Rozwiązanie takie udostępnia dodatkową powierzchnię roboczą, którą zazwyczaj zajmuje drukarka fiskalna. Ukrycie terminala pod ladą jednocześnie zabezpiecza go przed zalaniami, uszkodzeniami mechanicznymi i kradzieżą.TRZY TYPY WYŚWIETLACZA KLIENTA

Trzy typy wyświetlaczy klienta do wyboru: wbudowany (tzw. "chorągiewka"), podwieszany i wolnostojący oferują różne możliwości instalacji. Wyświetlacz wbudowany zazwyczaj stosowany jest w miejscach, gdzie terminal fiskalny musi stać na ladzie i jednocześnie zajmować jak najmniej miejsca. Wyświetlacze zewnętrzne: wolnostojący i podwieszany pozwalają odsunąć moduł terminala od wyświetlacza.